אל מרפאת השיניים לא מגיעים רק כשיש בעיה או כאב בחלל הפה. חשוב להגיע בטרם ולהשקיע בשיניים שלנו עוד הרבה לפני שנדלקת נורה אדומה גם בשביל לשמור על שיניים בריאות וחזקות ולמנוע סיבוכים גדולים יותר וגם לתווך הרחוק זה יחסוך הוצאות גבוהות יותר עבור טיפולים אינטנסיביים ויקרים יותר.

הטיפולים הקיימים היום שישמרו על השיניים שלכם בריאות ויפות:

טיפול שיננית– ניקוי אבנית:

לא הרבה מקפידים על זה אבל אחת לחצי שנה-שנה כדאי להגיע אל המרפאה לביצוע טיפול על ידי שיננית לנקות ולשמור על השיניים מהצטברות של אבנית. הטיפול מונע התפתחות של דלקות,שיריים של אוכל שהצטברו במשך תקופה ארוכה במקומות שמברשת השיניים לא מגיעה אליהם. וכמובן הניקוי שומר על שיניים נקיות ולבנות.

איטום חרירים וחריצים: 

בין השיניים קיימים חריצים אליהם נכנסים שאריות המזון כאשר מברשת השיניים והצחצוח היומי לא מגיע אליהם ולא מנקה ומוציא את השאריות הללו הן מצטברות שם וגורמות במשך הזמן לנזקים כגון-עששת, התפתחות של חור, דלקות וככל שעובר הזמן ולא מודעים למצב ולא מטפלים הנזק הוא בלתי הפיך.

הטיפול המונע אוטם את החריצים הללו בחומר קשיח ומונע כניסה אליהם. הטיפול מומלץ הן למבוגרים והן ובפרט לילדים.

שחזור סתימות:

סתימה היא לא לכל החיים וכדאי אחת לכמה שנים להגיע אל המרפאה ולחדש את הסתימה וזאת במטרה למנוע עששת או ריקבון בשן.

טיפול חניכיים מונע:

הטיפול המונע בחניכיים הוא למנוע הצטברות של חיידקים ואבנית, כאשר לא מטפלים בטרם עלול הדבר לגרום לדלקת בחניכיים, דימום באופן קבוע, נסיגת חניכיים, רגישות יתר בעת אכילת מאכלים קרים/חמים ואחיזת שיניים לא יציבה בלסת.

מרפאת דנטין מייחסת חשיבות רבה להיגיינת הפה ולשימור השיניים. ניתן להגיע אלינו לייעוץ ומתן מענה לטיפולים מונעים ומשמרים אשר חשובים הן להיגיינת ובריאות הפה והן למראה האסתטי של חלל הפה.

תוכלו לקבוע עוד היום תור למרפאה למתן מענה וייעוץ אישי בטלפון: 073-787-3331 או השאירו כאן הודעה ונחזור אליכם בהקדם

אודות המחבר